Budżet Obywatelski Malbork 2025

7 wrz

Głosowanie na Budżet Obywatelski Malbork 2025 już trwa, a my zachęcamy wszystkich mieszkańców Malborka do zagłosowania na nasz projekt „Sprawność na całe życie” 😎

☑️ Celem projektu jest wspólne z mieszkańcami przeżycie osiemdziesiątej rocznicy powstania i działania Hufca ZHP Malbork. Hufiec skupiał i skupia mieszkańców Malborka, dla wielu był i jest miejscem przeżywania przygód, zdobywania doświadczeń i startu w dorosłe życie. To właśnie w Hufcu społeczność już od najmłodszych lat zdobywała sprawność na całe życie. Wielu z nich zapisało się w historii Malborka jako radni miasta, wychowawcy, nauczyciele, pedagodzy, dyrektorzy nie tylko szkół, ale również innych instytucji.

☑️ W ramach projektu w czerwcu 2025 r. zrealizowane zostałyby następujące działania: – gra miejska dla całych rodzin o hufcu, instruktorach, Malborku – piknik urodzinowych pokazujący czym harcerstwo jest dzisiaj zakończony ogniskiem z harcerską gawędą dla mieszkańców – konkurs o bohaterze Hufca – konferencja – wolontariat na rzecz kultury.

Więcej szczegółów o naszym projekcie znajdziecie tutaj: https://malbork.budzetobywatelski.pl/projekt/21614…

Głosowanie trwa do 30 września. Każdy mieszkaniec Malborka może wybrać maksymalnie 3 Projekty Duże i 3 Projekty Małe. Zagłosować można elektronicznie bądź poprzez papierową kartę do głosowania.

Głosujmy na projekt nr 1⃣7⃣❗

#malborkzhp#budzetobywatelski